[ad_1]

با بازگشت آرام آرام تجارت به امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) ، گزارش جدیدی نشان می دهد که رهبران بازرگانی این کشور به توانایی کشور برای نوآوری اعتماد دارند و پیشرفت های سلامتی در این زمینه پیشگام است.

طبق فشارسنج نوآوری جهانی برای سال 2020 ، رهبران امارات متحده عربی شورای همکاری خلیج فارس را به عنوان رهبر جهانی در ایجاد “محیطی نوآورانه دوستانه” رتبه بندی کرده اند ، با 79٪ از پاسخ دهندگان گفتند که مراقبت های بهداشتی از نظر پیشرفت در نوآوری از سایر بخش ها بهتر عمل می کند. مثالی برای پیگیری دیگران برای تسریع در نوآوری. ” در همین حال ، 85٪ به نقش حیاتی نوآوری در محافظت از سلامتی و رفاه انسان اشاره دارند.

62٪ از مدیران در امارات متحده عربی ، در مقایسه با 52٪ در سراسر جهان ، معتقدند که مراقبت های بهداشتی صنعت پیشرو است که در شش ماه گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است. سایر بخشهایی که گزارش شده اند در زمینه نوآوری پیشرفت داشته اند عبارتند از: فن آوری بالا و فناوری اطلاعات ، ارتباطات از راه دور و ارتباطات و رسانه ها و فرهنگ.

زمینه بزرگتر

فشارسنج نوآوری جهانی GE امسال بیش از 3،400 نفر از مدیران بازرگانی را در 22 کشور بررسی می کند که یک دوره در فوریه 2020 و دیگری در سپتامبر به پایان رسیده است. مطالعه دوم برای ارزیابی “تغییر در احساسات جهانی” به دلیل همه گیری COVID-19 اضافه شد.

با نگاهی به همه بخش ها ، این گزارش نشان می دهد که 56٪ از رهبران تجاری امارات متحده عربی معتقدند که بیماری همه گیر ویروس کرونا “منجر به افزایش سرعت نوآوری یا ثابت ماندن آن شده است”. با این حال ، فقط یک سوم (34٪) گفت که این تأثیر مثبتی بر توانایی کسب و کار آنها در ابتکار دارد.

در سطح جهانی ، این گزارش نشان می دهد که 40٪ از رهبران تجارت در سراسر جهان شرایط مناسب برای نوآوری در امارات متحده عربی را تصویب می کنند ، پیش از کشورهایی از جمله فنلاند (38٪) ، هند (37٪) ، ایتالیا (37٪) و مالزی (32٪).

پنج کشور اصلی که در ایجاد یک فضای مناسب برای نوآوری پیشرو هستند ، ایالات متحده (73٪ از پاسخ دهندگان) ، ژاپن (70٪) ، چین (68٪) ، آلمان (63٪) و انگلستان هستند ( 53٪))

در همین حال ، پاسخ دهندگان در امارات متحده عربی به این احساس جهانی که “نوآوری باید منافع مثبت بلند مدت را برای جامعه یا محیط زیست فراهم کند” ، با بیش از 70٪ موافقت می کنند که این مهم تر از سودآوری کوتاه مدت است. در حقیقت ، از آغاز ابتلا به بیماری همه گیر COVID-19 ، تأثیر آن بر جامعه افزایش یافته است ، تقریباً 88٪ گفته اند که “تمرکز بر سلامت عمومی و چالش های پیش روی جامعه از هر زمان دیگری مهمتر است”.

در حال ضبط

از این به بعد ، رهبران بازرگانی امارات متحده عربی به فشار سنج نوآوری جهانی GE گفتند که نوآوری ها با استفاده از هوش مصنوعی (AI) “بعد از COVID” حتی از اهمیت بیشتری برخوردار خواهند شد ، با 77٪ موافقت می کنند که هوش مصنوعی و یادگیری ماشین مهم خواهد بود ” به دلیل مزایای آن برای تجربه کار “.

دالیا آل موتانا ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت خلیج GE “رهبران امارات متحده عربی از تأثیرات اجتماعی نوآوری قدردانی می کنند و برای پیشبرد آن بطور فزاینده ای به سمت هوش مصنوعی می روند.

“این گواهی محکم بر چشم انداز موفق امارات متحده عربی در ایجاد محیط مناسب برای نوآوری ، به ویژه با استفاده از فن آوری مدرن است.”

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر