اسناد محیطی حماسی به کاهش فرسودگی شغلی در پزشکان Monument Health کمک می کند


سوزاندن پزشکان سال هاست که آزار دهنده سازمان های ارائه دهنده خدمات بهداشتی است و COVID-19 فقط مشکل را تشدید کرده است.

با توجه به افزایش تعداد بیماران ناشی از اورژانس بهداشت عمومی ، حتی بیشتر از نیمی (51٪) از مواردی که انجمن پزشکی جهانی آن را “همه گیری سوختگی پزشک” می نامد ، نیاز به کاهش دارد. پزشکان احساس سوزش مکرر یا مداوم می کنند. به گفته این انجمن ، آنها کارهای اداری را دلیل اصلی می دانند.

مشکل

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

Rapid City ، مستقر در داکوتای جنوبی ، یک بنای یادبود سلامت واقع در یکی از نقاط داغ بحران COVID-19 ، از پزشکان خود می خواهد که به جای یادداشت برداری در EHR ، مراقبت و تعامل با بیمار را متمرکز کنند.

پیشنهاد

این سازمان برای مقابله با فرسودگی شغلی و افزایش کارایی گردش کار سالهاست که از فناوری ارائه دهنده صدای Nuance استفاده می کند.

در اوج همه گیری ، هنگامی که telehealth در حال رونق بود و پزشکان بنای یادبود بیش از هر زمان دیگری تحت فشار قرار داشتند ، Nuance برای اولین بار محصول جدیدی به نام Dragon Ambient eXperience یا DAX ارائه داد. کارکنان این بنای یادبود معتقدند که DAX علاوه بر موارد طبیعی و ضروری به مجموعه راه حل های Nuance موجود خود ، می افزاید.

“همزمان با گسترش بیماری سلامتی تله ، این فرصت های جدیدی را برای بیماران ما در مناطق جغرافیایی از راه دور ، مانند داکوتای جنوبی فراهم می کند تا بتوانند بدون پیچیدگی سفر و افزایش مواجهه ، از آنها مراقبت کنند ، اما این امکان را دارد که روند کار را برای ارائه دهندگان نیز پیچیده تر کند.” دکتر استفانی لار ، CMIO و CIO در Monument Health گفت.

وی گفت: “توانایی استفاده از DAX در یک بازدید از طریق سلامتی بسیار به موقع است و پیچیدگی مدیریت فناوری را در طی یک بازدید از راه دور از بین می برد.”

“همه سازمانها به دنبال راههایی برای جلب نظر بیمار هستند و اتخاذ اسناد زیست محیطی اولین قدم نه تنها درگیر کردن بلکه بهبود تجربه آنهاست.”

دکتر استفانی لار ، بنای یادبود سلامت

برای آماده سازی برای افزایش موارد COVID ، لار و تیم او دریافتند که چگونه فقط با سه برابر افزایش سلامت از راه دور از مفهوم به زندگی ، مدل های جدید سرپایی ایجاد کنند. از آنجا که بازدیدهای مجازی رشد چشمگیری داشتند ، به روشی برای حمایت از رشد حجم و ایجاد کارایی نیاز داشت.

وی توضیح داد: “Nuance از مدت ها قبل شریک ما بوده است ، خصوصاً اینکه به من کمک می کند تا Epic EHR را متحد و بهینه کنم.” “همچنین ، پزشکان ما از Nuance Dragon Medical One برای مستند سازی EHR به صورت صوتی استفاده می کنند. بنابراین وقتی تیم حساب Nuance در مورد معرفی هوش بالینی محیط در روند کار اسناد به من مراجعه کرد ، من طرفدار آن بودم. DAX به طور ایمن و خودکار ویزیت بیماران را – به صورت حضوری و عملا – و به سرعت ، به راحتی و از راه دور روی پزشکان ضبط و ثبت می کند. “

پیشنهاد اصلی DAX شامل شروع یک تلفن هوشمند با چندین برنامه کاربردی برای ضبط مکالمات بین بسیاری از افراد / بیمار-پزشک و سپس تکامل شامل یک دستگاه دیواری محیطی است که جریان های صوتی را با دقت بالاتر ضبط می کند. مکالمات بسیاری از افراد جمع آوری شده است

لار و تیم او موج اول DAX را بر روی تعدادی از قهرمانان پزشکی در مغز و اعصاب ، کمک های اولیه ، قلب ، ارتوپدی و سایر تخصص های جراحی متمرکز می کنند.

مکان بازار

امروزه ارائه دهندگان فن آوری تشخیص صدا بسیاری در بازار وجود دارند مانند Braina ، eCareNotes Speech Recognition ، Go Transcribe ، iSpeech Translator ، M * Modal Fluency برای رونویسی ، NextGen Mobile Solutions ، Nuance ، SpeechLogger ، Speechmatics ، SpeechTexter ، VoiceboxMD ، Voicepoint Dragon Medical شناخت گفتار را تمرین کرده و Winscribe کنید. برخی از ارائه دهندگان خدمات مراقبت های بهداشتی را متمرکز می کنند ، در حالی که برخی دیگر عمومیت دارند اما می توانند در شرایط بالینی مورد استفاده قرار گیرند.

دیدار با چالش

لار گفت ، فن آوری محیط ، عنصر حیاتی انسانی را در مراقبت های بهداشتی بازیابی کرده و به پزشکان امکان می دهد تا به آنچه که برای دوست داشتن و دوست داشتن آنها آموزش دیده اند ، برگردند. وی انتظار دارد که بلافاصله از حجم کار پزشکان کاسته شود و انتقال آرام ویزیت های تلویزیونی انجام شود.

DAX در پلت فرم Epic EHR و خدمات EHR Monument ، از جمله پشتیبانی از MyChart و میز خدمات بالینی و همچنین سایر فناوری های دستیار مجازی Nuance Dragon ، Dragon Medical One ، PowerMic Mobile ، PowerScribe 360 ​​، PowerShare و Surgical CAPD ادغام شده است. همچنین می تواند از سایر برنامه های شخص ثالث مانند Microsoft Teams پشتیبانی کند.

لار گفت: “مجموعه فناوری هایی که اکنون ما به طور ایمن و بدون سرزنش از آنها استفاده می کنیم ، جزئیات و زمینه ویزیت پزشک با بیماران را به صورت حضوری و دیجیتالی بدون قطع جریان مکالمه طبیعی ثبت می کنند.”

نتایج

Monument Health در حال معرفی DAX برای 33 تخصص پزشکی ، مراکز سرپایی و کلینیک ها است. هنگامی که DAX به طور کامل اجرا شد ، یکی از معیارهای اصلی ، لار و تیم او ، می توانند مدت زمان ثبت اسناد Epic EHR را در چند ساعت کاهش دهند.

وی گفت: “کاهش میزان اسناد و مدارک در طول” زمان خواب “یکی از شاخص های اصلی است که ما برای ردیابی موفقیت استفاده خواهیم کرد.” “این به من خواهد گفت که پزشکان در طول روز چقدر وقت صرفه جویی می کنند. تجهیز پزشک برای کار کارآمدتر و بدون فشارهای اداری همیشه اولویت اصلی من در نقش دوگانه CMIO و CIO خواهد بود. “

نکاتی برای دیگران

لار توصیه می کند: “اکنون که اکثر سازمان هایی مانند Monument Health به سرعت در طی چند هفته تا چند ماه برای تله سلامتی ایستادگی می کنند ، گام بعدی بهینه سازی و ادغام راه حل های telehealth به صورت افقی در سازمان و تغییر روند کار است.” “فن آوری های محیطی برای مستندات هوش مصنوعی مکالمه به طور بنیادی جریان کار اسناد را تغییر می دهد ، و آن را نرم و با کیفیت بالاتر می کند.”

وی افزود ، این نه تنها فرسودگی شغلی ارائه دهنده را کاهش می دهد ، بلکه اولین قدم برای جذب بیمار در مراقبت های بهداشتی خود است ، زیرا صدای بیمار در مرکز اسناد است.

وی در پایان گفت: “در حال حاضر ، همه سازمان ها به دنبال راه هایی برای جلب نظر بیمار هستند و تصویب اسناد زیست محیطی اولین قدم نه تنها درگیر كردن ، بلكه به بهبود تجربه آنها نیز منجر می شود.”

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes