اسرائیل در ازای دریافت دوز واکسن COVID-19 ، داده ها را با Pfizer به اشتراک می گذارداسرائیل متعهد شده است که در ازای دریافت دوز واکسن COVID-19 ، آمار و جزئیات را به Pfizer ارسال کند.

نخست وزیر بنیامین نتانیاهو اعلام کرد که با یک شرکت دارویی به توافق رسیده است که به همه شهروندان اسرائیلی بالای 16 سال اجازه می دهد تا پایان ماه مارس واکسن دریافت کنند.

Pfizer محموله هفتگی واکسن بین 100000 تا 500،000 دوز با بیش از یک میلیون دوز تا اواسط مارس به اسرائیل می فرستد.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

در عوض ، Pfizer بسته به انواع مختلف جمعیت ، سن ، جنس ، شرایط موجود و سایر عوامل ، اطلاعات ناشناس در مورد اثرات مایه زنی ، عوارض جانبی ، اثربخشی و زمان مورد نیاز برای تولید آنتی بادی دریافت خواهد کرد.

وزارت بهداشت اسرائیل همچنین شش میلیون دوز Moderna COVID ارائه داد که اولین زایمان در ماه جاری انجام شد.

چرا مهم است

نتایج این مطالعه گسترده به تعریف استراتژی های واکسیناسیون در بقیه جهان کمک می کند و به شرکت های دارویی کمک می کند تا تحقیق و توسعه برای واکسیناسیون ویروس کرونا و سایر روش های درمانی را ادامه دهند. همچنین داده ها با سازمان بهداشت جهانی (WHO) به اشتراک گذاشته خواهد شد.

متن بزرگتر

در همین حال ، بحرین اولین کشوری بود که واکسیناسیون را از طریق یک برنامه تلفن هوشمند انجام داد. این کشور پس از اسرائیل با نرخ گزارش 49/3 دوز واکسینه شده در هر 100 نفر ، دومین میزان واکسیناسیون در جهان را دارد.

در حال ضبط

نتانیاهو گفت: “به عنوان بخشی از توافق با Pfizer ، ما تصمیم گرفتیم که اسرائیل یک کشور نمونه جهانی برای واکسیناسیون سریع کل یک کشور باشد. برای این منظور ، ورود واکسن ها را ارائه دادیم و تعداد آنها را نیز افزایش دادیم. اسرائیل برای کمک به توسعه استراتژی های مبارزه با ویروس کرونا ، آماری را با Pfizer و سراسر جهان به اشتراک می گذارد. “

سخنگوی Pfizer گفت: “این پروژه اطلاعات واقعی همه گیرشناسی را جمع آوری می كند كه به شما اجازه می دهد تا زمان واقعی توسعه همه گیر در اسرائیل را كنترل كنید و پتانسیل برنامه واكسیناسیون را با استفاده از واكسن Pfizer-BioNTech COVID-19 برای ایجاد محافظت غیرمستقیم و قطع انتقال ویروس.

“در حالی که این پروژه در اسرائیل در حال انجام است ، اطلاعات دریافت شده در سراسر جهان قابل استفاده خواهد بود و ما انتظار داریم که به دولتها اجازه دهد تأثیرات بهداشت عمومی در فعالیتهای واکسیناسیون خود را به حداکثر برسانند ، سطح بالقوه ایمن سازی مورد نیاز برای قطع انتقال را شناسایی کنند و در نهایت به پایان دادن به همه گیر جهانی COVID-19 کمک می کند. “

دکتر آلون کافمن ، مدیر عامل شرکت و بنیانگذار یک شرکت فناوری فن آوری حریم خصوصی ، Duality Technologies ، گفت: “توانایی پیوند دادن نتایج واکسیناسیون به سوابق طولی بیمار برای محققانی که بدنبال آن هستند بسیار مهم است. تأثیر طولانی مدت واکسن و ارتباط آن با شرایط موجود و سایر پارامترهای بهداشتی را درک کنید. و در حالی که گزارش ها نشان می دهد اسرائیل فقط آمار را به اشتراک می گذارد ، نگرانی های قابل قبولی در مورد تأثیرات این اشتراک داده ها بر حریم خصوصی شهروندان وجود دارد. “


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes