استفاده از الگوریتم های طبقه بندی خطر در کلینیک کلیولند منجر به نتایج بهتر برای سلامت مردم می شود


کلینیک کلیولند ، گتی ایماژ ، داگلاس ساشا

تیم سلامت کلینیک کلیولند راهی برای رسیدگی به تمام داده های مورد نیاز برای هدف قرار دادن جمعیت های در معرض خطر و آسیب پذیر پیدا کرده است.

این تیم با استفاده از الگوریتم هایی طبقه بندی ریسک را برای درک جمعیت نیازمند به منابع فراهم می کند. نکته مهم این است که در هنگام تصمیم گیری به آنها داده معتبری می دهد.

آدام مایرز ، رئیس بهداشت عمومی در کلینیک کلیولند گفت: “این کلینیک مدت هاست که بر اهمیت داده های فعلی در زمان مراقبت تأکید می کند.”

مایرز با جونا کامستاک ، مدیر توسعه محتوا و سردبیر رسانه HIMSS ، در جریان اجلاس یادگیری ماشین های بهداشتی HIMSS و AI در روز چهارشنبه ، 2 دسامبر ، در Letting Data Connect the Community Health نقاط صحبت کرد.

کلینیک کلیولند الگوریتم خطر را با استفاده از 120 متغیر از سوابق الکترونیکی سلامت ، داده های ادعا ، و همچنین آزمایشگاه ها و سایر نتایج برای تعیین احتمال کسی که با مشکلی روبرو شده است ، توسعه داد.

وی گفت: در دسترس بودن الگوریتم ها تنها راه برای کنترل حجم عظیم داده ها و هجوم عظیم بیماران مبتلا به COVID-19 است. الگوریتم ها داده ها را برای تغییرات قابل توجه پردازش می کنند تا تیم های مراقبتی به هر نوسان کوچک پاسخ ندهند.

الگوریتم با دادن دستورالعمل های کاملاً مشخص و قابل اجرا توسط کامپیوتر فعالیت های خاصی را به صورت خودکار انجام می دهد. در حالی که کلینیک بزرگ کلیولند از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی در بسیاری از سیستم های خود استفاده می کند ، ابزار طبقه بندی ریسک الگوریتم بر اساس یادگیری ماشین نیست.

مایرز گفت: “ابزار طبقه بندی ترس واقعاً به ما کمک می کند تا روی مداخلات خود تمرکز کنیم.”

به طور خاص ، دو مداخله نتایج قدرتمندی را نشان داد.

یکی در بخش مراقبت از منزل است. این تیم بیماران با بالاترین ریسک را که دارای بیماری های همراه هستند استفاده کرد تا از لایه های مداخلات استفاده کند. آنها شرکتی دارند که برای کمک به بیماران با دستگاههای متصل که داده ها را به EMR ارسال می کنند ، به خانه های مردم می روند.

این برنامه در طی COVID-19 گسترش یافت ، وقتی کسی نمی خواست به مطب پزشک یا بیمارستان مراجعه کند. قبل از COVID-19 ، حدود 2000 بیمار از مراقبت در منزل برخوردار بودند. در طی دو هفته از همه گیری ، این برنامه 200000 بیمار داشت.

به گفته مایرز ، سیستم مراقبت های بهداشتی به دلیل نظارت در منزل شاهد کاهش 35 درصدی بستری در بیمارستان بوده است.

تمام اطلاعات موجود است

مایرز گفت: “این مهم است كه بتوانیم كل پنل را بررسی كنیم ، و تعیین كنیم نه تنها كسی كه به دیدن ما می آید ، بلكه چه كسی برای دیدن ما نمی آید كه احتمالاً به كمك ما احتیاج دارد.”

این تیم هر هفته یک ساعت طول می کشد تا از برنامه مدیریت پانل مراقبت منظم خود استراحت کند تا ببیند کدام بیمار دارای خلا care مراقبت است که باید برطرف شود.

از طریق این روش ها ، آنها قادر به تأکید و افزایش مدیریت دقیق کلینیک های سرپایی بودند. در یک سال ، کلینیک کلیولند 9.5 درصد افزایش در آنچه مایرز “لمس سرپایی” نامید ، مشاهده کرد. در همان سال ، جمعیت شاهد حدود 100000 بیمار مدیکر شاهد کاهش 7.5 درصدی اقامت در بیمارستان بودند.

مایرز گفت: “بنابراین ، 5/9 درصد سرمایه گذاری برای ایجاد تأثیرات بیشتر در مدیریت کلینیک سرپایی منجر به کاهش چشمگیر استفاده از بیمارستان شد.”

برای بیماران مبتلا به COVID-19 ، برنامه مانیتورینگ لمسی COVID با استفاده از دستگاه های متصل و دامنه های مکرر ، بستری شدن بیماران در بیمارستان COVID را که می توانند مراقبت های خود را در خانه مدیریت کنند ، 7.5٪ کاهش می دهد.

کلینیک کلیولند نقشه برداری جغرافیایی از نتایج آزمایش COVID-19 خود را برای پیش بینی نقاط داغ بعدی انجام داد. در برخی موارد ، سیستم بهداشتی موفق می شود بخشهای بهداشت محلی را در مورد نقاط داغی که در حال توسعه هستند قبل از اینکه متخصصان بهداشت در رادار خود قرار دهند ، آگاه سازد.

موفقیت دیگر ناشی از الگوریتم ها ، مدیریت دیابت است. برای درک سطح قند خون ، داشتن یک نمونه خون در هنگام ملاقات با یک دکتر بازدید را با ارزش تر می کند.

کلینیک کلیولند تیمی متشکل از 30 دستیار پزشکی تشکیل داده است که برای انجام این آزمایشات قبل از ملاقات برای ارتباط با بیماران تلاش کرده اند. مایرز گفت ، این سیستم کار می کند ، اما بسیار وقت گیر است.

تیم بهداشت عمومی الگوریتمی را برای خودکار سازی فرآیند کار نیمه وقت برای یک نفر ایجاد کرده است. وی گفت که این منجر به نتایج بهتر و استفاده به مراتب بهتر از افراد شد ، زیرا این 29 و نیم مورد برای مراقبت از بیماران استفاده شد.

یکی دیگر از مزایای ابزار طبقه بندی ریسک سلامت مردم این است که همه زمینه های مراقبت مبتنی بر ارزش را مشخص می کند.

مایرز گفت: “فناوری برای کار در مقیاس بزرگ بر اساس ارزش ضروری است.”

توییتر:SusanJMorse
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: susan.morse@himssmedia.com


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes