[ad_1]

Nuance Communications ، سازنده مستقر در بوستون ، از ابزارهای مختلف هوش هوش مصنوعی برای مراقبت های بهداشتی ، دیروز اعلام کرد که Saykara ، استارتاپ سیاتل را که متخصص اسناد بالینی هوش مصنوعی تلفن همراه است ، خریداری کرده است. شرایط معامله اعلام نشده است.

محصول شاخص سایکارا یک دستیار هوش مصنوعی است که با نام کارا ساخته شده است. در طی یک ویزیت شخصی یا مجازی ، پزشکان می توانند از Kara برای گوش دادن به موقع و ایجاد یادداشت های بالینی ، پر کردن سفارشات یا توصیه های بیمار در صف استفاده کنند. ابزار iOS می تواند با چندین سیستم اساسی EHR ادغام شود و از بررسی انسان برای بررسی مجدد هر اطلاعاتی که به EHR بیمار اضافه می شود استفاده می کند.

سایکارا در سال 2015 توسط هارجیندر ساندو تأسیس شد ، وی قبلاً در زمینه نامزدی بستر Twistle و شرکت رونویسی پزشکی MedRemote (که همچنین توسط Nuance در سال 2005 خریداری شد) یکی از بنیانگذاران Twistle بود.

تأثیر چیست؟

فناوری Saykara دقیقاً مطابق با سایر پیشنهادات پزشکی Nuance است که با خدمات مشابه رونویسی خودکار هدایت می شوند. این نیز یک نقطه فرود طبیعی برای کارکنان است. بر اساس این گزارش ، Sandhu پیش از این حدود نیم دهه را به عنوان مدیر اجرایی تیم تحقیق و توسعه Nuance سپری کرده و به همراه ناوگان مهندسان و کارشناسان یادگیری ماشین به آن قسمت از سازمان باز خواهد گشت.

جو پترو ، EVP و CTO Nuance گفت: “فناوری مکمل ساخته شده توسط تیم سایکارا با سبد فناوری و استراتژی رشد و همچنین نیازهای مشتریان ما همسو است.”

“این خرید از برخی از رهبران شناخته شده و بسیار مورد احترام فن آوری استقبال می کند ، که من خوشحالم از پیوستن به تیم تحقیق و توسعه ما ، که متشکل از بهترین و باهوش ترین ذهن ها در اجرای هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در مراقبت های بهداشتی است ، خوشحالم. تمرکز تهاجمی بر نوآوری ، رشد و ارائه راه حل های پیشرو در صنعت AI که اساساً به چالش های غیرقابل حل تجاری که مشتریان مراقبت های بهداشتی و پزشکان آنها هر روز با آن روبرو هستند ، می پردازد. “

گرایش بزرگتر

مستندات بالینی مدت طولانی است که برای پزشکان محدود دردناک است و سازمان های مراقبت های بهداشتی به طور فزاینده ای به فناوری های جدید هوش مصنوعی روی می آورند تا بار را کاهش دهند.

به عنوان مثال ، سوکی شبیه رویکرد Saykara به یک برنامه تلفن همراه متمرکز بر گفتار و ادغام EHR است. روش دیگر ، Augmedix از طریق Google Glass یا یک برنامه تلفن هوشمند به کاتبان زنده جایی در اتاق می دهد ، در حالی که پزشکان Sopris Health یادداشت های بالینی خود را از طریق یک رابط چت مانند مشاهده می کنند که به سرعت و هوشمندانه اسناد را ایجاد می کند.

حتی خدمات وب آمازون در اواخر سال 2019 با راه اندازی Amazon Transcribe Medical ، سرویس اضافه شده ای که مطابق با نیازهای AWS HWAA است ، یک سال زودتر به بازار پرش کرد.

در حال ضبط

ساندو در بیانیه ای گفت: “من از فرصت دوباره پیوستن به رهبر بازار هوش مصنوعی مکالمه و هوش بالینی محیطی و تیم تحقیق و توسعه چشمگیر Nuance – به ویژه در این زمان مهم در توسعه و پذیرش این نوآوری های بهداشتی مبتنی بر هوش مصنوعی استقبال می کنم.” .

“ما با فناوری پیشرفته ، تخصص و تیم فنی در سطح جهانی Nuance بسیار آشنا هستیم و وظیفه این شرکت را برای انجام آنچه مهم است برای کاهش بار اسناد بالینی برای پزشکان کل دنیا به اشتراک می گذاریم.”

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر