اشخاص ثالثی که طرف معاملات مالی شرکت تضامنی قرار می گیرند، در قدم نخست وضعیت حقوقی شرکت و مدیران آن را از طریق سامانه های قانونی مثل سایت مرجع ثبت شرکت ها پیگیری می نمایند. تبصره دو – برای تنظیم اسناد زندانیان، سردفتری که از طرف اداره کل ثبت معین می شود مکلف است دفاتر اسناد رسمی را به دفتر زندان برده سند را با حضور نماینده دادستان شهرستان تنظیم و ذیل سند و ثبت دفتر مراتب را قید و به امضای ذی نفع و نماینده مزبور برساند. بدین صورت دوباره می توانید 90 روز در این کشور اقامت داشته باشید. بدون شک ثبت شرکت، فرایندی ساده و سریع است و شما باید آن را به صورت کاملاً قانونی به ثبت برسانید و مطمئن شوید که همه اسناد مهم شرکت در حضورشما به ثبت رسیده و در دست افراد دیگر نیافتد. اگر قرار باشد شرکت شما در شهر مورد نظر و هر شهری در کشور ایران شعبه داشته باشد باید اقدامات مربوط به شعبههای شرکت نیز تعیین و درج شوند باید در فرم مربوط شعبه ی شرکت مشخصات شعب را به طور دقیق درج نمایید.

ثبت شرکت یا جواز کسب
درواقع شماره ثبت شرکتها تحویل داده شود، صورتجلسه نیز رد خواهد شد روند. روند ثبت شرکت به عنوان روش فنی که اسناد به طور معمول استفاده می شود تنها کافی نیست. این نقطه دارای اهمیت بالا است که روند مدیریتی شرکت، ارتباط بین سهامداران، توزیع سود و دیگر مسائل را تعریف می کند. این کشور به عنوان یکی از مقاصد خوب برای سرمایهگذاری خارجی مطرح است و در بین بهترین کشورهای تجاری در دنیا رتبهی 9 را به خود اختصاص داده است. ما شما را با انتخاب بهترین و راحت ترین شکل سازمانی قانونی برای کسب و کار دعوت به همکاری می کنیم. البته بعد از ثبت نیز می توان در صورت لزوم به تغییر شکل سازمانی قانونی شرکت اقدام نمود. درخواست ثبت تاسیس بعد از حدود اختیارات مدیر شرکت مطلع گردد چرا که. که البته مراحل کاری کارت اقامت یک ساله ممکن است حدود ۲۵ روز طول بکشد. حالا فرمی برای شما نمایش داده می شود که بر اساس اطلاعاتی که در قسمت های قبلی وارد کرده اید، تکمیل شده است. برای آموزش زبان ارمنی می توانید با کلاس های آموزشی به صورت حضوری یا از طریق فایل های آموزشی رایگان در اینترنت استفاده کنید.

رشته شما تخصصی هستش و بنده در این زمینه اطلاعی ندارم. در انحلال شرکت شخصی را به عنوان مدیر تصفیه باید معرفی کنید. در این مورد باید عرض کنم خیر. بله می توانید شرکت های موجود در حوزه کاریتان را در اینترنت پیدا کرده و با آن ها مکاتبه کنید، چنانچه درخواست شما توسط آن ها تایید شود می توانید ویزای کاری ارمنستان را دریافت کنید. شما می توانید نام شرکت را خودتان انتخاب نموده و برند تجاری داشته باشید و یا حتی درخواست ایجاد نمایندگی کنید. چنانچه قصد راه اندازی شرکت در این زمینه داشته باشید، می توانید اقامت کاری ارمنستان را دریافت کنید. میخواستم بدونم تو زمینه تتو هم میشه تو ارمنستان فعالیت داشت؟ بله در ارمنستان تتو یک شغل قانونی هستش و می تونید به این کار مشغول شوید. می توانید با مراجعه به سفارت یا استفاده از سایت های محلی ارمنستان در این زمینه اطلاع کسب نمایید. رشته شما تخصصی هستش و بنده در این زمینه اطلاعی ندارم. عمدتا ثبت شرکت برای سازمان های تجاری که در زمینه های کارآفرینی فعالیت دارند الزامی است. من یک پسر 20ساله هستم و پایان خدمت هم ندارم اگر بابام در ارمنستان یک ملک خریداری کنه ایا همه خانواده میتونن اقامت بگیرن؟ من کارم خدمات فنی ساختمانی است آیا من میتونم با شرکتهای خدماتی کار کنم؟

یه سوال دیگه هم اینه که اگر از طریق ویزای توریستی اقدام کنم، با توجه به اینکه نمیتونم بیشتر از ۹۰ روز در اون کشور بمونم، چجوری میتونم تمدیدش کنم؟ جریمه باید بدم به ازای هر ۱ روز اضافی موندن یا اینکه میتونم کلا با یه مبلغی reset کنمش؟ نایب رئیس ـ چون هر لایحهای تقدیم مجلس میشود باید رئیس دولت هم امضاء کند اینست که فرق نمیکند چه نوشته شود دولت و چه نوشته وزارت کشور فرقی نمیکند حالا شما پس میگیرید. این مدارک پس از ثبت، تحویل اداره نظارت و پیگیری شده و پس از اقدامات قانونی، مدارک به اداره کل اطلاعات و خدمات مالیاتی، ارسال و به اداره شماره اقتصادی ارسال میشود. شما می توانید پس از مدت 90 روز از کشور ارمنستان خارج شوید مثلا به ایران، ترکیه یا گرجستان بروید سپس به ارمنستان بازگردید. ۳ – مرکز اصلی و اقامتگاه شرکت یا مؤسسه در خارج از ایران.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر