[ad_1]

دفتر هماهنگ کننده بهداشت ملی فناوری اطلاعات مجموعه ای از راهنماها و جعبه ابزار را برای کمک به توسعه دهندگان فناوری در جهش مطابق با قانون نهایی قانون درمان قرن 21 منتشر کرده است.

چرا مهم است
ممکن است تاریخ انطباق با قوانین مسدود کردن اطلاعات ONC به دلیل اورژانس بهداشت عمومی COVID-19 به تعویق افتاده باشد ، اما هر روز که می گذرد هنوز نزدیک هستند.

بنابراین ONC این منابع جدید را فراهم کرده است که برای کمک به جامعه توسعه دهنده فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی ایجاد محصولاتی مطابق با استانداردهای جدید برای گواهینامه API مبتنی بر استاندارد که می تواند “بدون زحمت” استفاده شود.

در میان منابع جدید ، داده های کلیدی به روزرسانی نسخه 2015 ، مهلت های تعیین شده برای توسعه دهندگان را در هنگام کار بر روی توسعه سیستم های دارای گواهی تعیین می کند و به آنها کمک می کند تا از الزاماتی که باید در طول مسیر برآورده کنند مطلع شوند.

یادداشت های صدور گواهینامه ONC: سند مرجع نسخه 2015 یک فروشگاه بزرگ است که تمام تغییرات ایجاد شده در الزامات صدور گواهینامه نسخه 2015 را به عنوان مندرج در قانون نهایی قانون درمان ONC ذکر کرده است. مقامات می گویند ، توسعه دهندگان می توانند از آن برای درک تغییرات جدید در معیارهای خاص صدور گواهینامه استفاده کنند ، زیرا در حال به روز کردن وضعیت صدور گواهینامه برای نسخه های 2015 برای ماژول های خود هستند.

راهنمای منابع API برای توسعه دهندگان فناوری اطلاعات است که به دنبال صدور گواهینامه ONC برای یک یا چند معیار صدور گواهینامه API (170.315 (g) (7) – (g) (10)) یا برای انطباق با شرایط API یا حفظ شرایط صدور گواهینامه ، ONC می گوید. این شامل توضیحاتی از مقدمه تا قانون نهایی قانون درمان ONC ، راهنماهای گواهینامه های همراه و مطالب آموزشی اضافی برای کمک به توسعه دهندگان فناوری اطلاعات سلامت برای تأمین نیازهای API برنامه صدور گواهینامه ONC است.

گرایش بزرگتر
ONC همچنین همه توسعه دهندگان فناوری سلامت – نه فقط کسانی که در پرتو قانون درمان به دنبال صدور گواهینامه هستند – را تشویق کرد تا با اهداف و الزامات این قانون آشنا شوند ، زیرا در سالهای آینده نحوه اشتراک داده ها در اکوسیستم سلامت تغییر خواهد کرد. .

در خبرهای دیگر ، این آژانس این هفته از گروه های مختلف ذینفعان در مورد مهلت های قانونی مطلع شده است.

در نامه ای در تاریخ 4 ژانویه به دکتر دونالد راکر ، رئیس ONC ، بیش از ده سازمان ، از جمله انجمن انفورماتیک پزشکی آمریکا ، انجمن پزشکی از راه دور آمریکا ، مایکروسافت ، بیمارستان کودکان بوستون و صندوق های خیریه Pew ، از ONC خواستند تا به سمت نیازهای API حرکت کند. بدون تأخیر بیشتر – الزامی برای اجرای مقررات “حداکثر تا پایان سال 2022 ، به طوری که بیماران و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی می توانند دسترسی بهتری داشته باشند و از داده های موجود در سوابق برای بهبود هماهنگی استفاده کنند ، کیفیت و ایمنی مراقبت “

در همین حال ، در نامه دیگری ، انجمن مدیریت گروه پزشکی از راکر خواست که تاریخ شروع قوانین مسدود کردن مقررات را – که فعلاً از 5 آوریل به مدت سه ماه تنظیم شده است – حفظ کند تا حداقل 180 روز پس از اورژانس بهداشت عمومی COVID-19 توسط HHS حذف شده است.

MGMA همچنین از ONC خواست “متعهد به تلاشهای پرخاشگرانه برای آموزش پزشکان در مورد مفاد” آنچه که مجموعه ای “بسیار پیچیده” از قوانین می نامد ، شود.

در حال ضبط
راب آنتونی ، مدیر بخش صدور گواهینامه و آزمایش ONC ، در پستی گفت: “همانطور که می بینید ، ONC منابع مختلفی برای کمک به توسعه دهندگان فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی دارد تا از قانون نهایی قانون درمان ONC پیروی کنند.” در وبلاگ برای منابع جدید “امیدواریم که جامعه توسعه دهندگان فناوری اطلاعات سلامت با نزدیک شدن به تاریخ های مهم انطباق ، آنها را مفید بداند.”

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.



[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر