آکادمی WHO در آموزش نیروی کار مراقبت های بهداشتی سرمایه گذاری می کندسازمان بهداشت جهانی آکادمی WHO را “انقلابی در یادگیری مادام العمر در مراقبت های بهداشتی” و معرفی روش هایی برای انتقال دانش و مهارت به کارگران راه اندازی کرده است.

آنها از فناوری های جدید مانند هوش مصنوعی و واقعیت مجازی برای ارائه شواهد و اطلاعات بهداشتی ، برای دستیابی به رهبران ، مربیان ، محققان و متخصصان بهداشت استفاده خواهند کرد.

چرا مهم است

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

در یک قطعه از لینکدین به نام “سرمایه گذاری در نیروی کار مراقبت های بهداشتی آینده”، مدیرکل WHO تدروس آدانوم گبریزوس گفت: “این بخشی از انقلابی است که جهان در سلامت دیجیتال شاهد آن است و به نیازی پاسخ می دهد که من و رئیس جمهور ماکرون ابتدا در اجلاس G20 در آرژانتین مورد بحث و توافق قرار گرفتیم و سپس در ژوئن 2019 در ژنو رسمیت یافت. و خبر خوب این است که در حال حاضر کار می کند. “

در این مقاله با اطمینان از اینکه یک محل کار برای WHO در اولویت است ، تأکید شده است که این طرح با راه اندازی یک برنامه تلفن همراه برای یادگیری به هفت زبان ، که منابع دانش COVID-19 را فراهم می کند ، باعث نجات جان افراد و پاسخ آنها خواهد شد. این شامل یک دوره تعاملی تجهیزات محافظت شخصی (PPE) است که با استفاده از واقعیت افزوده متخصصین مراقبت های بهداشتی از موثرترین تکنیک ها برای پوشیدن و از بین بردن ماسک ، دستکش و سایر تجهیزات می دانند ، بنابراین از زندگی خود و افراد محافظت می کنند. دیگران را نجات دهید

هنگامی که آکادمی مجموعه ای از دوره های آنلاین جدید را در ماه مه 2021 راه اندازی می کند ، سیستم یادگیری از نوآوری هایی در علوم یادگیری بزرگسالان مانند هوش مصنوعی و واقعیت مجازی استفاده می کند تا یادگیری را مرتبط و تعاملی کند. در بعضی موارد ، ترکیبی از آموزش دیجیتال و شخصی را ارائه می دهد.

همچنین این امکان دسترسی جهانی به یادگیری چند زبانه ، فراهم آوردن پیشرفت حرفه ای برای فراگیران در سراسر جهان و کارکنان خود WHO و همچنین امکان دریافت گواهینامه دیجیتال از WHO را فراهم می کند.

متن بزرگتر

WHO اخیراً در یک نشست سلامت در بارسلونا شرکت کرده است ، جایی که گروهی از کارشناسان جهانی در مورد چگونگی کمک ابزار دیجیتال به مقابله با COVID-19 بحث کردند و طرح هایی را ارائه دادند که به مدیریت بیماری همه گیر کمک کرده اند.

HIMSS همچنین با ارائه یک کاردانی خبره و سیستم های مدیریت بهداشت و درمان (CAHIMS) و یک متخصص خبره و سیستم های مدیریت بهداشت (CPHIMS) برای گسترش و متنوع سازی دانش صنعت برای مشاغل اولیه و برای کسانی که تجربه بیشتری در صنعت بهداشت و درمان دارند.

در حال ضبط

دکتر چارلز آلسی ، مدیر ارشد بالینی HIMSS گفت: “صدور گواهینامه CPHIMS سریعاً به بهترین راه برای حرفه ای شدن متخصصان در یک بازار رقابتی فزاینده و گسترش فرصت های شغلی خود تبدیل می شود.

با اثبات اینکه آنها از استاندارد بین المللی مهارت و مهارت حرفه ای در سیستم های مدیریت و اطلاعات بهداشتی برخوردار هستند ، متخصصانی که این گواهینامه را دریافت می کنند نه تنها اعتماد خود را در بین کارفرمایان افزایش می دهند ، بلکه متعهد به ادامه توسعه حرفه ای هستند


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes